DW SKOWRON WILLEMS sp.kom. to firma deweloperska powstała w 2013 roku zaczynając od działalności w branży nieruchomości gdzie zajmowała się m.in. zarządzaniem obiektami budowlanymi a od kilku lat budując bank ziemi. W 2018 rozpoczęła pierwszy projekt budowy apartamentowca VISTULA. W naszej ofercie skierowanej na lokalne projekty znajdą się apartamenty i mieszkania na sprzedaż jak również obiekty komercyjne m.in. hale magazynowe czy logistyczne. Nasza niemal 9 letnia obecność na rynku pozwoliła nam zdobyć doświadczenie oraz poznanie zasad rynku deweloperskiego. 

 

Doświadczenie 

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza firma świadczyła usługi na najwyższym poziomie starając się utrzymać ceny satysfakcjonujące dla klienta. Wykwalifikowana kadra oraz wykorzystywanie do pracy sprawdzonych rozwiązań oraz materiałów wiodących marek pozwoli zadowolić każde  gusta. 

 

Niski koszt 

Naszym dodatkowym atutem jest to, iż pracujemy ze sprawdzonymi wykonawcami oraz dostawcami materiałów co daje możliwość uzyskania dobrych rabatów także przy wykończeniu wymarzonego mieszkania. Taką możliwość daje jedynie firma z ugruntowaną na rynku pozycja oraz odpowiednich zapleczem finansowym. Nasi klienci uzyskując ewentualne rabaty i dobre ceny mogą skorzystać z wypracowanych przez nas przez lata upustów cenowych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii w projektowaniu mieszkań nasze budynki aktualnie wznoszone i przyszłe cechują się niskimi kosztami eksploatacyjnymi w późniejszym użytkowaniu.  

 

Spełniamy Marzenia 

Satysfakcja naszych klientów jest dla nas najważniejsza dlatego proponujemy zrealizowanie marzeń o własnym miejscu na Ziemi w rozsądnej cenie co jest naszym motto i celem biznesowym prowadzenia działalności deweloperskiej. Z nami zbudujesz swoją stabilną przyszłość. 

Działamy  wg. Ustawy deweloperskiej z 16 września 2011 roku. Sprzedaż odbywa się przez umowy deweloperskie i zakładanie rachunków powierniczych do apartamentów i mieszkań. ​Daje to Państwu pełne bezpieczeństwo transakcji i zakupu.