Projekt „VISTULA APARTAMENTY” to wyjątkowa inwestycja w samym sercu TARNOBRZEGA blisko rynku głównego oraz terenów rekreacyjnych nad Wisłą stworzona, by zapewnić mieszkańcom komfort, wygodę i bezpieczeństwo. Zlokalizowana w ścisłym centrum Tarnobrzega pozwala w pełni korzystać z uroków życia w mieście bo wszędzie blisko oraz rekreacji bo również blisko do takich terenów nad Wisłą.   Inwestycja jest zlokalizowana w terenie zabudowanym na jedynej wolnej działce więc w przyszłości nie będą przeszkadzać dźwięki kolejnej realizacji. Niedaleko, w tętniącym życiem rynkiem głównym starego miasta, znajdują się ośrodki kultury, urzędy, usługi  czy lokale gastronomiczne.  W zaprojektowanym z dbałością o każdy szczegół apartamentowcu mieści się 63 komfortowych mieszkań o powierzchni od 34 m2 do 154 m2 w raz z podziemnymi garażami na 47 miejsc postojowych a także przestronne tarasy i logie. Nowoczesna architektura, wysoki standard oraz zastosowanie innowacyjnych technologii to również zalety tego miejsca. Apartamenty VISTULA zachwycą nawet najbardziej wymagających mieszkańców. 

PROJEKT jest na ostatnim etapie sprzedaży – zostało kilka mieszkań od powierzchni 64 m2 w cenie 4800 brutto za 1 m2. Osoby zainteresowane zapraszamy na naszą stronę www.vistula-apartamenty.pl lub kontakt z naszym sprzedawca  pod numerem telefonu 780107746 lub email: sprzedaz@vistula-apartamenty.pl 

 

Projekt „NOWE PRZYWIŚLE” to kolejny projekt zlokalizowany blisko centrum miasta oraz terenów rekreacyjnych nad Wisłą. 

Mieszkania w NOWEPRZYWIŚLE to inwestycja stworzona, by zapewnić mieszkańcom komfort, wygodę i bezpieczeństwo. Zlokalizowana w bliskim centrum Tarnobrzega pozwala w pełni korzystać z uroków życia w mieście bo wszędzie blisko oraz rekreacji bo również blisko do takich terenów nad Wisłą.  

Inwestycja jest zlokalizowana w na ulicy Maja na jedynej wolnej działce więc w przyszłości nie będą przeszkadzać dźwięki kolejnej realizacji. Niedaleko, w tętniącym życiem rynkiem głównym starego miasta, znajdują się ośrodki kultury, urzędy, usługi czy lokale gastronomiczne.   

W bloku mieszkalnym zadbano o każdy szczegół tak aby użytkowanie było komfortowe oraz funkcjonalne. Zaprojektowano 32 mieszkania o powierzchni od 35 m2 do 55 m2 z balkonami wyposażone w windę wraz z podziemną halą garażową na 32 miejsca postojowe. Nowoczesna architektura w stylu minimalizmu, standard oraz zastosowanie sprawdzonych technologii to również zalety tego miejsca. Mieszkania zadowolą nawet najbardziej wymagających uzytkowników.  

Osoby zainteresowane zapraszamy na naszą stronę www. noweprzywisle.pl lub kontakt z naszym sprzedawca  pod numerem telefonu 780107746 lub email: sprzedaz@noweprzywisle.pl